Ford Kuga - Testy redakcyjne

Wszystko o modelu Ford Kuga

Czytaj testy samochodów Ford Kuga. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze wersje i generacje samochodów Ford Kuga. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak auta Ford Kuga wypadły na auto-testach.

Wszystkie modele Ford

Ford Kuga

98835

Inne modele tej marki

Finanse

Ford Kuga - testy redakcyjne

Ford Kuga vs Toyota RAV4: Dwa SUV-y, dwa style

2013-09-22 | 21:32:46

Choć pochodzą z tego samego świata SUV-ów i, co więcej, wyglądają nawet całkiem, całkiem podobnie, to jednak reprezentują całkowicie różne szkoły jazdy. Toyota RAV4, jeden z prekursorów niezwykle popularnego dziś segmentu aut rekreacyjno-użytkowych, staje do pojedynku o prymat w klasie z Fordem Kugą. Oba w najnowszych odsłonach pojawiły się na rynku z początkiem tegorocznej wiosny.

Czytaj test redakcji mojeauto.pl

Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4: Cosmopolitan

2013-06-26 | 14:29:18

Pięć lat od debiutu pierwszej serii, Ford wysyła na drogi drugą generację modelu Kuga. Czy nowa wersja SUV-a, stworzona z myślą o sprzedaży na globalnym rynku, jest w stanie sprostać wymaganiom narzuconym przez konkurentów w Europie?

Czytaj test redakcji mojeauto.pl

Ford Kuga: Przyczajony tygrys

2008-11-19 | 08:13:52

Wydawało się, że Ford przespał najlepszy moment na wprowadzenie do swojej gamy modelowej samochodu z segmentu crossover. Okazuje się jednak, że ta zachowawcza taktyka wcale nie wyszła mu na złe, bowiem na rynek trafił świetnie wyglądający samochód oferujący bardzo dobre właściwości jezdne. O kim mowa? Tytułowym "tygrysem", walczącym o pozycję w stadzie kompaktowych SUV-ów, jest Ford Kuga.

Czytaj test redakcji mojeauto.pl

Więcej testów samochodów Ford Kuga

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2015