Peugeot 206 - Forum

Wszystko o modelu Peugeot 206

Forum Peugeot 206 - dyskusje o modelu 206. Opinie kierowców, porady, problemy techniczne, słowem wszystko o samochodach Peugeot 206.

Wszystkie modele Peugeot

Peugeot 206

98451

Inne modele tej marki

Finanse

Peugeot 206 - forum motoryzacyjne - dyskusje kierowców

Forum Peugeot 206: sprzęgło, peugeot 206.

Liczba wszystkich odpowiedzi: 1

Ostatni post:

Witam, dziś przy parkowaniu auta wcisnęłam pedał sprzęgła, by zrzucić je z biegu i usłyszałam trzask (jakby pękła linka) po czym pedał został w ziemi. Co prawda, nie miałam problemu z tym, by go z powrotem 'wydostać'. Teraz pedał lata luźno i sprzęgło nie łączy. Czy jest możliwość, że pękła tylko linka czy coś jeszcze mogło nawalić? Dodam, że całe sprzęgło wymieniane było rok temu, a samochód użytkuję dopiero od niedawna.nPozdrawiam. :)

impayable - 2014-09-15 23:04:22

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: PEUGEOT 206 rok.2005

Liczba wszystkich odpowiedzi: 5

Ostatni post:

Witam, jestem właścicielem peugeota 206 z 2005r, wersja 3d, silnik 1.1.

Mam poważny problem z samochodem. Otóż auto przy zmianie biegów i prędkościach powyżej 90km/h zaczyna się dziwnie zachowywać. Tracę nad nim kontrolę, auto jakby pływało, jadę prostą drogą i nagle odbija mi w jedną bądź drugą stronę. Wymieniona została tylna belka - zawieszenie ale nadal jest to samo. Czy ktoś miał może podobny problem?
W czym tkwi? Co mam zrobić? Na pewno nie jest to też kwestia opon, bo założyłem nowe. Proszę o rady. Pozdrawiam

JAKOOB - 2014-08-29 10:50:08

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 206 1.4 automatyczna skrzynia biegów dziwny dźwięk przy puszczaniu gazu

Liczba wszystkich odpowiedzi: 0

Ostatni post:

Cześć mam pytanie. Od jakiegoś tygodnia gdy puszczam zupełnie pedal gazu i nie wciskam chamulca auto wydaje dziwny dźwięk chodźby coś tluklo coś małego ale bardzo to słychać? Wiecie co to może być?

Sabina - 2014-08-03 23:04:29

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Sygnał dźwiękowy po wyłączeniu silnika

Liczba wszystkich odpowiedzi: 4

Ostatni post:

Jaka może być przyczyna załączenia się sygnału dźwiękowego po wyłączeniu silnika? Światła zgaszone, drzwi zamknięte, kluczyk w stacyjce a załącza mi się jakis alarm. Coś podobnego do przypomnienia o wyłączeniu świateł...

Puczi - 2014-06-02 12:27:47

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Forum Peugeot 206

Ostatni post:

witam serdecznie mam pytanie czy ktoś może posiada lub wie gdzie tanio można kupić fotel pasażera-koło kierowcy do modelu 206 SW .podaję maila sasi110wp.pl.Z góry dziękuję za informację i pomoc

Bożena - 2014-05-31 20:47:29

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: peugeot206

Liczba wszystkich odpowiedzi: 3

Ostatni post:

kupiłem niedawno peugeota i się zastanawiam do czego służy przycisk na kierunkowskazie z napisem AUTO jak kto wie prosze o info

laki - 2014-04-29 12:05:08

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: "Reset" kontrolek i zegarów

Ostatni post:

Witam,nnPodczas jazdy (już dwukrotnie) zresetowały się wszystkie kontrolki oraz zegary, wygląda to jakby deska rozdzielcza wyłączyła się i włączyła z powrotem. Nic poza tym się nie działo, auto jechało równo i bez problemów. Czy ktoś wie co to może być?

Brybry - 2014-03-23 14:26:10

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: 206 nie chce palic

Liczba wszystkich odpowiedzi: 5

Ostatni post:

peugeot 206 rozrusznik kręci a auto nie chce zapalic, pomożcie!!!

nina - 2014-03-01 21:00:05

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Demontaz/wymiana nawiewki powietrza (pasazera)

Ostatni post:

Witam,nnChodzi mi o nawiewke znajdujaca sie po prawej stronie nad schowkiem.nPotrzebuje posklejac w niej klapki bo sie w srodku zlamaly no i musze ja jakos wyciagnac na zewnatrz.nPoza tym obok jest tez chyba poduszka pasazera, nie chcialbym cos tam schrzanic...nnCzy moglby ktos opisac jak dostac sie do tej nawiewki?nnPozdrawiam,nPiotr

Piotr - 2014-02-19 14:08:37

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: P.206 - Demontaz/wymiana nawiewki powietrza (pasazera)

Ostatni post:

Witam,nnChodzi mi o nawiewke znajdujaca sie po prawej stronie nad schowkiem.nPotrzebuje posklejac w niej klapki bo sie w srodku zlamaly no i musze ja jakos wyciagnac na zewnatrz.nPoza tym obok jest tez chyba poduszka pasazera, nie chcialbym cos tam schrzanic...nnCzy moglby ktos opisac jak dostac sie do tej nawiewki?nnPozdrawiam,nPiotr

Piotr - 2014-01-24 13:04:40

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: problem ze skrzynia biegow 206 2.0i 136 KM

Ostatni post:

Witam , potrzebuje porady w zwiazku ze skrzynia biegow , a konkretnie z jej wyciagnieciem.nBardzo prosze o udzielenie jakichs wskazowek , czy jest mozliwe wyciagnac skrzynie biegow bez koniecznosci wyciagania silnika ? bo skrzynia w tym modelu auta jest usytulowana poprzecznie . Bardzo prosze o jakise wskazowki , z gory dziekuje

ARTURRO - 2014-01-06 23:00:04

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Silnik chodzi bardzo nie równo na niskich obrotach na biegu jałowym

Ostatni post:

Ja się aż tak nie znam na autkach, ale wiem, że sprawdzane były wtryski i świece i wszystko jest ok. Auto dosłownie chodzi jak czołg, podczas jazdy jest wszystko ok, auto normalnie przyspiesza, dobrze się prowadzi. Do tej pory nie zwracałem na to uwagi, ale teraz gdy przychodzi do sprzedaży auta, praca silnika na biegu jałowym odstrasza klientów. Proszę o pomoc.

Krzysztof - 2013-11-15 07:50:03

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: peugeOt 2006 : kontrolka STOP

Ostatni post:

mam problem. niedawno kupiłam peugeota i w sumie jestem z niego zadowolona, jest tylko jeden problem: cały czas pali mi się kontrolka STOP i na monitorze pokładowym wyświetla się że któreś drzwi są niedomknięte, pojawia się to za każdym razem jak wsiadam do auta. może już ktoś się spotkał z takim problemem ? mam mogę rozwiązać ten problem ?

alek - 2013-10-17 16:21:50

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: peugeot 206 - sprawdz silnik - auto chodzi bez kluczyka - swiatlo stopu swieci bez przerwy

Ostatni post:

witam
chcialabym poprosic kogos kto ma jakiekolwiek pojecie o problemie zwiazanym z moim autem o pomoc. bede bardzo wdzieczna poniewaz nie mam zielonego pojecia o samochodach :(

Otoz posiadam peugeota 206 - 2003 rocznik od dwoch lat.. od paru dni wyskakuje mi ikonka "sprawdz silnik" w aucie. czuje jakby auto sie dusilo. czasem jak je zostawie na luzie to ma taki dziwny glos jakby samo dodawalo gazu od czasu do czasu.
A do tego wszystkiego dzisiaj caly dzien swieci mi swiatlo stopu - nie mialam pojecia dopoki kierowca ktory jechal za mna mi nie powiedzial ;/
I ostatnia rzecz chyba najwazniejsza to to ze przyjechalam z pracy zaparkowalam i chcialam zgasic auto przekrecilam kluczyk wyjelam go a auto dalej chodzilo <szok> dopiero jak dodalam gazu to zgaslo - nie mam zielonego pojecia co sie dzieje z moim autem. mam ktos jakis pomysl? pojade do mechanika ale chcialabym sie dowiedziec ile mnie bedzie mniej wiecej naprawa kosztowala i wolalabym miec jakiekolwiek pojecie co z nim jest nie tak. dziekuje slicznie za kazda podpowiedz

ewelina25 - 2013-06-19 18:21:50

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: peugeot 206 sw

Ostatni post:

mampeugeota 206 sw kombi i chcem siędowiedzieć jak wymienić g łkę skrzyni biegów czy jest ona wykręcana czy wciskana oraz gdzie mogę dostać krańcówkę do otwierania tylnej szyby

karol - 2013-06-16 10:02:55

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Klapa 206

Ostatni post:

http://tablica.pl/oferta/klapa-tylna-z-szyba-do-peugeot-206-CID5-ID2Xkrx.html

hubert - 2013-06-06 22:05:08

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 206 - Problem z odpaleniem samochodu

Ostatni post:

Witam.
3 miesiące temu kupiłam Peugeota 206, pilot słabo działał więc wymieniłam baterie, przez jakiś czas wszystko było ok ale dziś nie odpalił mi, najprawdopodobniej immobilizer odciął mi zapłon.
Mam pytanie dlaczego tak się stało? Czy przyczyną może być moduł w kluczyku?
Czy powinnam pozbyć się immobilizera (wgrać program bez niego)? Podobno wymiana całej tej skrzyneczki z immo to koszt 1 500 zł a pozbycie się go 250 i jestem w kropce. Proszę o rade?
Pozdrawiam Karola.

KarolaM - 2013-06-01 14:22:45

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 206 STRASZNIE TWARDE ZAWIESZENIE TYŁ

Ostatni post:

Witam! czy wasze peugeoty mają też tak twarde zawieszenie z tyłu ? U mnie poprostu jedzie sie jak na "taczce" . Dodam iż belka tylnia była po wymianie :)

Qukii - 2013-05-18 10:38:03

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Problem z gasnącą 206stką

Liczba wszystkich odpowiedzi: 10

Ostatni post:

Witam. Jestem posiadaczką Peugeota 206 2.0 Diesel HDI i od pewnego czasu mam problem.
Podczas jazdy samochód gaśnie, silnik wyłącza się i nie można go odpalić od razu. Dopiero po kilku minutach odczekanych na poboczu można go bez problemu odpalić i jechać dalej do momentu, kiedy znowu sam nie zgaśnie. Trzykrotnie podłączany był do komputera, ale niestety nie zapamiętał żadnych błędów i nadal nie wiadomo w czym tkwi problem. Mechanicy jak i elektrycy samochodowi nie wiedzą co to może być. Może ktoś miał już taki problem i jest w stanie mi pomóc ? Bardzo proszę o kontakt.

patrys - 2013-05-10 14:27:24

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: gasnąca 206

Ostatni post:

Niedawno kupiłam peugeot 206 z automatyczną skrzynią biegów. Teraz ma problem, ponieważ samochód gaśnie mi w czasie jazdy a ja tak naprawdę nie wiem co mu jest. Nawet komputer nie odczytuje żadnych błędów.Proszę o pomoc.

G0sia - 2013-05-02 01:39:01

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Nie mogę odpalić. Peugeot 206 1.4 2002r.

Liczba wszystkich odpowiedzi: 2

Ostatni post:

Witam.
Mam Peugeota 206, silnik 1.4, rocznik 2002. Samochód został kupiony we Włoszech i przyprowadzony do Polski w sierpniu. Mam z nim dość duży problem, ponieważ nie mogę go odpalić. Silnik kręci, akumulator działa i na zegarach też wszystko ok. Wszystkie bezpieczniki te pod maską i w komputerze były sprawdzane i są ok. Komputer był dzisiaj przeprogramowany u elektryka razem z kluczykiem i dalej nic. Proszę o pomoc!
Pozdrawiam Bartek.

szumek93Hr - 2013-04-22 23:17:23

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: problem z kompresją peugeot

Ostatni post:

Witam mam problem, mam z słabą kompresje w silniku, peugeot 206. Potrzebuję porady w związku z tym co się stało . Z góry dziękuję .

stylez - 2013-03-16 23:53:05

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugot 206 2.0Hdi

Ostatni post:

mam problem z autem nie moge go odpalic wyskakuje
"anomalia electrik"

kamil - 2013-01-10 13:21:02

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: problem z peugeotem 206 sw

Liczba wszystkich odpowiedzi: 7

Ostatni post:

Witam, mój ojciec również ma problem w peugeocie 206 sw, pojawia się kontrolka od silnika, samochód gaśnie, traci moc i przy większym nacisnięciu pedała gazu, czuć jak auto szarpie, mechanik znajomy póki co nie wie co to może być. Miał ktoś tak sam problem?

tomidudek - 2012-12-20 21:29:32

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Głośniki- 206 SW

Ostatni post:

Witam.. Szukam szukam i doszukać sie nie moge...

chce wymienić głośniki przód i tył w peugeocie 206 SW...
wiem że wymiary mają 165 przód i 130 tył..
ale nie wiem jaką mają głębokość.. tego nie znalazłem... pomoże ktoś?

Nowy - 2012-12-13 14:48:26

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: sprzedam półkę z głośnikami do 206

Ostatni post:

Półka wykonana na zamówienie o wadze 14 kg - dobra jakość. Głośniki renomowanej firmy boschmann. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie allegro, link poniżej

http://allegro.pl/mega-polka-peugeot-206-z-glosnikami-boschmann-wz-i2868590865.html

jarek - 2012-12-13 14:46:01

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: wspomaganie

Ostatni post:

mam problem z pompą wspomagania !!!!! Śruby , które były urwały się i były tylko dwie po zmianie tych śrub pompa jest krzywo co mogę z tym zrobić ??????????????????????????????????????????

adamlasko - 2012-12-10 21:41:11

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Belka pod chlodnice 206 i 206plus

Ostatni post:

Witam
Szukam belki pod chlodnice z okularami do 206 plus.Na allegro znalazlem do 206 i nikt nie wie czy sa takie same do plusa.Moglby mi ktos pomoc i odpowiedziec czy 206 i 206 plus maja takie same belki pod chlodnice z okularami? Z gory dzieki

Marek - 2012-10-11 17:18:46

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: auto nie zapala

Ostatni post:

witam
Posiadam Peugota 206 1.4 benzyna z 2006roku... Problem polega na tym ze auto czasem nie chce zapalic zapala sie kontrolka silnika... auto ma około połowy zbiornika paliwa i wskaznik paliwa lezy na rezerwie czasem wystarcz dolac mu 2 litry paliwa wskaznik wskakuje na polowe i pali jak złoto po przełaczeniu na gaz chodzi idealnie ale kiedy zgasze i chce jeszcze raz odpalic to nie moge... czasem po odłaczeniu od akumulatora jak sie zresetuje to odpala tez normalnie... Czy to moze byc wina pływaka?? Czy ktoś miał podobny problem??

Bartłomiej - 2012-09-13 15:43:37

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: wyswietlacz

Ostatni post:

po wyjeciu radia wyswietlacz nie reaguje prawidlowo na date i godz aktualna , pokazuje tylko czas pracy silnika tz czas jazdy

rischard42 - 2012-09-01 10:39:03

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Bezpieczniki

Ostatni post:

Witam
jakie bezpieczniki wchodzą do 206 plus mini czy normalne jestem zielona a muszę kupić proszę o pomoc:):):) (najlepiej jakby ktoś był miły i podesłał linka do oferty)

Krysia - 2012-08-10 13:46:07

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Bezpieczniki

Ostatni post:

Witam
jakie bezpieczniki wchodzą do 206 plus mini czy normalne jestem zielona a muszę kupić proszę o pomoc:):):) (najlepiej jakby ktoś był miły i podesłał linka do oferty)

Krysia - 2012-08-10 13:44:42

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Rozrusznik Peugeot 206

Ostatni post:

Witam,
Poszukuję rozrusznika do Peugeota 206 s16 2.0 benzyna.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaki rozrusznik będzie najlepszy.

Mhl - 2012-07-26 18:47:05

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: ZEGAR

Ostatni post:

Witam mam peugota 206 mam problem licznik wskazuje mi o 30 kilometrów więcej co to może być za wada

Rafał - 2012-05-31 22:18:06

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Kola pasowe

Ostatni post:

Mam problem, podczas krecenia kierownica, blokuja sie kola pasowe. Wie ktos jaki jest tego powod?
Pozdrawiam

Sebastian - 2012-05-28 18:15:13

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: kupic peugota 206 czy nie??

Ostatni post:

http://otomoto.pl/peugeot-206-1-1-xr-presence-gaz-rp-i-C21776665.html

niech mi ktos doradzi czy go kupowac malo znam sie na autach i chcialabym opini kogos kto wizualnie moze cos o tym powiedziec. mam kawal polski do przejechania zeby go kupic i nei chcialabym na marne jechac.

magda - 2012-03-13 20:04:08

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: 206 1,4 benzyna

Ostatni post:

samochód odpala bez problemu po przejechaniu ok 2 km bez powodu gaśnie po uruchomienu go normalnie można jechać dalej ale z rury wydechowej leci biały dym przez około10-15 sekund ,pytałem mechaników twierdzą że może to być uszczelka gdyby tak było ubywałoby płynu chłodzącego ale płynu nie ubywa

aaaa - 2011-10-15 22:52:18

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: wycieki oleju

Ostatni post:

Witam

załuwazyłam, iz w "tych dołkach" na silniku zbiera sie olej? gdy auto postoi troche na chodniku widac plame o srednicy około fi-4 cm., skad tam moze tan olej sie znajdować? czy to cos od wtrysków? jaką i gdzie powinnam wymienic uszczelke?

Ana - 2011-09-29 12:54:26

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: cześci do PEUGEOTA 206 TANIO !!!!

Ostatni post:

POSIADAM NA SPRZEDAŻ TROCHĘ CZĘŚCI DO PEUGEOTA 206: NP:

-POMPE ABS - 50 ZŁ

-STEROWNIK RADIA-MANETKA 25ZŁ

-KLAMKA DRZWI KIEROWCY 30ZŁ

-HALOGENY 2 SZT 50ZŁ

-LAMPKE WEWNĘTRZNĄ-20ZŁ

-PÓŁOŚKA DO HDI 100ZŁ

-LAMPKA KABINY -40ZŁ

-STEROWNIK PASÓW BEZPIECZEŃSTWA 30ZŁ

-LUSTERWKO WEWNĘTRZNE WSTECZNE -20ZŁ

-POMPA HAMULCOWA -30ZŁ

KONTAKT : !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GG:7529452

787-389-108

SMILE66 - 2011-06-23 13:08:55

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: odstające drzwi przednie pasażera

Ostatni post:

Dziś przy myciu auta zauważyłem że drzwi przednie pasażera odstają od karoserii i nie da się ich otworzyć. Może ktoś wie co może być tego powodem

michu - 2011-04-01 18:48:18

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: brak amortyzacji na tylnej belce

Ostatni post:

witam!! mam 206 sw.czy brak amortyzacji na tylnej belce to zużyte amotyzatory??

sławek - 2011-03-13 19:48:13

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: hydro zagadka:)

Ostatni post:

Witam!w sobote mialem bardzo ciekawe zdarzenie z moim pugiem 206 2003hdi 2003 rok 90 koni. Poprzedniego dnia dzialalo wszystko bez problemu ale jechalem troche km na rezerwie. Nastepnego dnia dotankowalem, ale odpalajac samochod jakos "dziwnie" zaczal chodzic. Ale mysle, ze to cos mi sie zle wydaje. Wiec jade.Po ujechaniu z jakis 8 km nagle widze jakby cos mi sie palilo z tylu samochodu. Zatrzymalem sie, wysiadlem, z rury ostro kopcil ale mysle ze moze wjechalm w kalurze i dlatego taka kupa oparow. Jade dalej. i za jakies 2-3 km pomimo wcisniecia sprzegla silnik wchodzil sam na obroty i tak przy kazdej probie.Po jakis 2 km zgasl i juz nie odpalil. Kreci ale tak jakby paliwo nie dochodzilo. Podejrzenie padlo na pompe paliwa. Okazala sie czysta i sprawna a filtr paliwa wymieniony. Czy macie jakies koncepcje co padlo?

Elektromechanik po podlaczeniu komputer nic nie wykryl zadnych bledow a zmierzyl cisnienie na pompie wtrskowej i okazalo sie za male - stwierdzil ze jest uszkodzona.A to ze bilay dym to ze uszczelniacz na turbinie padl i olej dostaje sie do wydechy i do cylindrow.omimo wymiany dzisiaj pompy z (niby)dobrego auta ma takie samej objawy-nie odpala no chyba ze postoi dzien to wtedy odpali ale za drugim razem juz nie chce. turbiny nawet juz nie ruszalem....

zapomnailem dodac ze pompowtryskiwacze sprawdzane byly i niby ok wszystkie.Dzisiaj sprawdzony zostal stan oleju i poszedl jakims cudem 1 cm poza stan maxa gdzie ja nigdy nie dolewam oleju a podczas wymiany leje 3/4 maxa. Podejrzenie jest ze gdy samochod nie odpala pompowtryskwiacze tlocza na sile rope a nie ma spalania to pierscienie na tlokach nie moga przytrzymac tego. No dobra ale dlaczego nie chce odpalic???

PROSZE O POMOC!

greg - 2011-03-01 19:22:24

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Czy warto kupić: Peugeot 206 (1998-)

Ostatni post:

Bo tylnej belki nie naprawia się w ASO za 3000zł tylko szuka sięspecjalistów w tej dziedzinie którzy zregenerujątakąbelkęza 1100zł na oryginalnych częsciach, Sam tak zrobiłem i jeździ dalej jak talala. A ASO i tak tego same nie robią tylko demontująstarą belkę i wysyłająjąwłaśnei do takiej regeneracji i na czysto mająprawie 2tys zł. UnikaćASO peugeot jak ognia !!!!

magik 206 - 2011-02-10 08:44:05

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: swiatla stop w Peugeot 206

Ostatni post:

Witam!

Pragne sie z wrocic z pytaniem dotyczacym problemu swiatel STOP-u w Peugeot 206. Mianowicie wspomniane swiatla swieca sie nieustannie w trakcie jazdy samochodem oraz na postoju, a takze w chwili, kiedy swiatla swiatla pozycyjne sa wlaczone.

Prosze o pomoc i odpowiedz, co moze przyczyna tego rodzaju usterki?

Dziekuje.

Dominik - 2011-01-30 21:09:27

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 206 odłączenie alarmu

Ostatni post:

mam problem z akumulatorem chciałbym go wymienić ale po zdjęciu klamer włącz mi się alarm nawet gdy złącze klamry ze sobą to dalej alarm wyje.
Wie ktoś coś na ten temat?

nn - 2010-11-30 16:36:42

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 2.0 HDI 'RAKIETA'

Ostatni post:

Mam Peugeota 206 2,0 HDI.Podczas gaszenia silnika on jeszcze usiłuje niemrawo chodzić zanim zgaśnie , przy ponownym uruchomieniu silnik niema mocy i świeci się kontrolka ozna
czająca śilnik.Czy ta rakieta jeszcze wystartuje.

krzysiekp62 - 2010-07-03 19:09:48

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: brak amortyzacji na tylnej belce

Ostatni post:

witam!! mam 206 sw.czy brak amortyzacji na tylnej belce to zużyte amotyzatory??

sławek - 2010-03-10 19:08:20

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Blokada zegarów

Ostatni post:

Po wypadku zostały zablokowane zegary ( szybkościomierz i obrotomierz )
Czy istnieje możliwość ich odblokowania bez użycia komputera.
Proszę o radę.

Mario - 2010-03-05 10:45:05

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: jak często filtr powietrza przy 1.9 disel

Ostatni post:

jak często zmieniać filtr powietrza przy peugeot 1.9 disel.dzięki

4kret4 - 2010-02-15 13:42:21

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Problem z odpaleniem

Ostatni post:

Witam mam problem z peugeotem z silnikiem 1.2 w gazie. Otóż samochód raz odpala a 10 nie. czy niewiecie może z czym może to być związane? Akumulator jest dobry, lecz nieraz musze odpalać od klem...

przemu-1991@o2.pl - 2010-01-20 22:10:41

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: buczenie powyżej 90 km/h

Ostatni post:

kiedy jadę powyżej 90km/h zaczyna buczeć. Po zaklejeniu jednego wlotu powietrza w lapie przedniej przestaje buczeć. Może czegoś brakuje przy wlocie powietrza przez klapę?

mario - 2009-12-28 13:16:10

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Fotel kierowcy

Ostatni post:

Mam problem, mianowicie niewiem jak obniża się fotel kierowcy, z podniesieniem go nie miałam problemu natomiast obniżyć nie mogę bo po prostu niewiem jak, proszę o podpowiedzenie?

JUSTA - 2009-11-28 12:10:23

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: radio w 206

Ostatni post:

witam
kupiłem ostatnio 206 z 99r. silnik 1.4
Na początku nie miałem kodu do radia wiec wpisałem 3 razy błędny kod 1111 , 0000 lub 9999, Kiedy juz dostałem kod okazało sie ,ze jednak ten kod jest na poważnie i jest nieco bardziej skomplikowany :) Niwstety zablokowało mi radio i teraz nie wiem co trzeba zrobic żeby mozna było wpisać właściwy kod.
Jeżeli ktoś wie co trzeba zrobić to b.prosze o pomoc :)

cracomarco - 2009-11-27 15:50:52

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: max informacji tylko tu: www.206club.net nigdzie indziej

Ostatni post:

naj naj najlepsze forum peugeota 206, nigdzie nie znalazłem więcej informacji niż tam, zapraszam serdecznie wszystkich posiadaczy 206-ek - tego najpiękniejszego samochodu na świecie
masz problem? skorzystaj z wyszukiwarki a na pewno znajdziesz odpowiedź

206 vip - 2009-11-21 00:45:36

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 206+

Ostatni post:

Nie czarujmy się 206 była absolutną rewelacją na swoje czasy, auto było w sumie jest do dziś ładne i ciekawe. Jesli tylko dodać do niej cos nowego, dobrego i sprawdzonego co uczyni że to auto znów stanie się ciekawą propozycją na rynku i do tego wszystkiego zastsować dobrą czyt. niską cenę - możemy miec pomimo czasów kryzysu - drugi oddech dla fajnego i ciekawego autka.

Wojo - 2009-11-14 21:38:50

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 206: Piękno prostoty

Liczba wszystkich odpowiedzi: 13

Ostatni post:

te samochody sa zajebiste swietnie sie nimi jezdzi poprostu nic dodac nic
ujac

justyna - 2009-04-26 18:59:21

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 206 Cabrio Coupe

Ostatni post:

Wyjątkowa sylwetka.Wreszcie coś innego,a nie na jedno kopyto.Większość aut jest zwyczajnie nieładnych,mają oklepaną linię...

Agunia - 2009-02-23 21:14:28

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 206

Ostatni post:

Samochód dwudrzwiowy to jak pies bez ogona...

Toja. - 2008-05-16 20:46:04

Czytaj ten wątek

Forum Peugeot 206: Peugeot 206 sedan

Ostatni post:

Mam Peugeota 206 i wiem że tan samochód jest dobry tylko że po 100000 km przejechnych zaczyna stukać. I proszę wszystkich o rozwage ponieważ, więzki szbko się niszczą i może nas czekać serwis.

Fan Motoryzacij - 2008-02-22 14:52:31

Czytaj ten wątek

Dodaj swój wątek Przejdź do Forum Peugeot 206

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2014